Skip to content

21.9.2012

1

Prague Car Festival 2012

Ve dnech 1. a 2. září v areálu výstaviště PVA Letňany v Praze se uskutečnil pomyslný vrchol tuningové sezóny při výstavě nazvané Prague Car Festival 2012. Návštěvníci i vystavovatelé byli chráněni před nepřízní počasí pod střechou haly. K vidění byly jak americké klasiky tak naleštěné tuningové vozy. Já se zaměřil především na čás haly určenou pro finéle Tuning Cupu, kde bylo možno vidět nejlepší upravené vozy u nás.

Místa v hale ovšem nepatřila pouze vystavovatelům z České Republiky, k vidění byla i auta od zahraničních kolegů napřiklad z Polska nebo Maďarska. Tento sraz měl také bohatý doprovodný program. Jmenovitě napřiklad venkovní sraz, stánek Playboy nebo třeba minituning, ve kterém se také soutěžilo a bylo na co se koukat.

Jako návštěvník hodnotím tuto akci kladně jak organizačně tak obsahem haly a prostoru před halou.

Text a foto: Jan Neterda, Prague Car Festival 2012

Další články z kategorie  Reportáže české
1 Komentář Napsat komentář
  1. Srp 4 2015

    Kauza „Rychlobruslarska hala“ mi odtud pripada jako obenma pojmu kteremu zde rikame „Pork barrel“ projekt. To jsou projekty vymahane senatory pro jejich „domaci“ stat ve forme dalnic, kulturnich a verejnych zarizeni, ktere jsou pak financovany z celkoveho federalniho rozpoctu, ne z dani jednotlivych statu. Nekteri senatori voli v Kongresu na zaklade toho, kolik penez z Washingtonu vymohli na sve lokalni pork projekty. Je to nesvar, ktery se tezko vyvraci, protoze obcane prijimajicich statu i statecku federalni financovani vitaji.V CR mate blizko k volbam, takze za sportvni halou bych hadala boj o politickou prestiz a pripadne ovlivovani volicu. Hlavni hraci jsou napojeni na CSSD-nadsena radoby budovatelka bruslarske haly je poslankyne skolskeho vyboru, clenka CSSD, Vlasta Bohdalova. Tez poslanec komunista-Milan Bacik. Myslim, ze i on v tom jede, jestli je taky clenem skolskeho vyboru (Nevim, jestli je.)..Dalsi nadsenec pro Sportovni halu je Ivan Ohlidal–clen CSSD, dale jsem nasla spojitost se slozkou pro zivotni prostredi, ktera mi pripada socialne zamerena, rozumej take rada utraci z verejne kasy-to spojeni je clen CSSD, Jan Latka.Takze vsude se vynori CSSD.Je na OSD, aby to resila. Je take mozne, ze si ti fiskulove vymenili projekty, OSD dostane zvyseni materske a CSSD sportovni halu. V tom pripade zrejme jeste nemate tu nalezitou krizi..:-)Pat

Komentáře

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Důležité: HTML je povoleno. Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

Odebírat RSS komentářů

*