Skip to content

4.6.2012

Škoda Fabia RS – Carsfolie showcar

V minulém roce na podzim jsme Vám přinesli vůbec první recenzi, tehdy byla na Škodu Fabii RS, která byla označena jako Black Devil. Nyní je červen a už nějaký čas se tato Fabie neprohání po karlovarském kraji v černé barvě se zeleným proužkem na kolech. Někdy od února můžete tuhle Fabii Lukáše Koudelky potkávat v bílé barvě s růžovými detaily, která je kompletně pokreslena Tag-fixama. Jednoduše řečeno je to nejdražší a nejzajímavější projekt od firmy Carsfolie.cz.

A jak to všechno vlastně začalo ? Lukáš chtěl nějakou změnu, jelikož barva jeho Fabie už nebyla nejnovější a tak po krátké domluvě s Danem Šaldou z Carsfolie.cz vymysleli nový Showcar, který může reprezentovat jejich firmu a oživí Lukášovo auto v jednom. Z auta šli jako první dolů kola, jelikož byla zima a Lukáš přezul na zimáky. Potom se auto přeměřilo několikrát po sobě, objednala se bílá folie na celou karoserii. Mezitím než přišla folie, Lukášovo kamarád nejmenovaný Mára, auto rozebral a připravil na polepení. Objednali se tagové fixy na finální popsání vozu a ve skladu se našla růžová folie na detaily a černá průhledná na zatmavení světel. Vše bylo nachystáno ze strany materiálu na proměnu. Dále se domluvili lidé na polep, popis a kameramani s modelkami, aby se pro firmu Carsfolie.cz natočilo video z proměny. Toho domluveného víkendu se všichni sešli a začlo se dělat…lepilo se, psalo se…točilo se…

A jak to celé dopadlo ? To se dozvíte v galerii, jen připomínám, že vše ostatní o úpravách se dozvíte v článku Škoda Fabia – Black Devil z Listopadu 2011. Zároveň si můžete v článku prohlídnout jak auto vypadalo před polepem :-)

Text a foto: Dan Kučera, 4. 6. 2012

Další články z kategorie  Recenze aut

Komentáře

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Důležité: HTML je povoleno. Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

Odebírat RSS komentářů

*